PVC Granül Üreticileri

PVC Granül Üreticileri

Türkiye’nin en köklü PVC Granül üreticileri arasında yer alan Ekmen Plastik

İlk olarak Ekmen Kauçuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adıyla üretime başlayan, yeraltı ve antigron kabloları için dolguluk kauçuk imalatı yapmak amacıyla 1974 yılında Nedim EKMEN tarafından tek üretim hattıyla Sanayi Mahallesi İstanbul’da kurulmuştur. 1977-1983 yılları arasında TSE tarafından kauçuk kullanımının kablolarda kısıtlanması ve alternatifi olarak plastik kullanımının teşvik edilmesine bağlı olarak firma ünvan değiştirmiş ve 1983 yılında “Ekmen Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” adını almıştır. Bu dönemde PVC granül imalatı başlamıştır.

1974 yılından beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ekmen Plastik, yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimle müşterileri için üretime devam etmektedir. Ekmen Plastik gerekli tüm kalite sertifikalarına sahip olmakla birlikte, ürünlerinde asla kaliteden taviz vermemektedir.

Ekmen Plastik üretim hayatına başladığı günden beri Yumuşak ve Sert pvc granül üretimi yapmıştır. Diğer üretim yapan PVC Granül üreticilerinden farklı olarak çizgisini bozmayan ve uzmanlık alanı olarak belirlediği PVC Granül üretiminde, daha yenilikçi özellikler katarak hep daha da iyi olma arzusuyla çalışmaya devam etmektedir. 

Ekmen Plastik, PVC Granül üreticileri arasında daha fazla ürün yelpazesiyle yer almaktadır. Üretilen ürünler şu şekilde;

-Kabloluk PVC Granül

-Rijit PVC Granül

-Enjeksiyonluk PVC Granül

-Contalık PVC Granül

-Medikal PVC Granül

-Hortumluk PVC Granül

Ve müşterilerinin özel isteğine göre özel üretimlerde yapılmaktadır…

Müşteri Danışma Hattı

Bizi hemen şimdi arayarak PVC Granül üretimimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.