Contalık PVC Granül hammadesini 40 yılı aşkın uzman tecrübemizle üretmekteyiz. Günümüzde hem suya karşı dayanımı hem de ekonomik yönden uygunluğu bakımından Contalık PVC granüller özellikle sızdırmazlık, toz tutuculuk gibi uygulama alanlarının ön plana çıktığı sistemlerde tercih edilmektedir. Kullanıldığı uygulamaya bağlı olarak, UV dayanımlı, soğuk dayanımlı, kemirgenlere ve bakterilere karşı dayanımlı conta ve fitiller müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Uzun süreli olarak bu sektöre hammadde tedariği yapan firmamızın uluslararası standartlara göre oturmuş sabit kalite ve stabilitede ürünleri mevcuttur. Aynı zamanda müşterilerimizin ve uygulamanın gerektirdiği özelliklere göre de aşağıda belirtilen alanlarda formüller geliştirmekteyiz.

Contalık PVC Granül kullanım Alanları

contalık pvc granül

Contallık PVC Granül başta kapı, pencere profilleri, otomotiv yedek parçalarında olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan alanlar aşağıdaki gibidir.

Contalık PVC Granül Özellikleri

contalık pvc granül

Contalık PVC Granül olabildiğince esnek ve dayanımlı özelliği ve maliyet  avantajından dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Contalık PVC Granül seçimi de üretim yöntemleri kadar önemlidir. Ekmen Plastik olarak 40 yıllı aşkın süredir tecrübe ve kalite ile sizlere Contalık alanında kullanılmak üzere PVC Granüller üretiyoruz. 

Müşteri Danışma Hattı

Bizi hemen şimdi arayarak Contalık PVC Granül üretimimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.