Kabloluk PVC Granül polivinil klorür bileşimlerinin işlenmesinden elde edilen termoplastik maddedir. Ekmen Plastik olarak Kabloluk PVC Granül ürününü uluslararası standartlarda üretmekteyiz. PVC Granülün temel özelliklerinin içerisinde yer alan alevlenmeye dayanıklı, son derece esnek bir yapıya sahip olması ve dayanımlı yapısıyla kabloluk malzemeler için vazgeçilmez bir maddedir. 40 yıllık üretim hayatı boyunca oluşturmuş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübesi ile Ekmen Plastik kabloluk PVC Granüller için farklı renk seçenekleriyle birlikte istenilen sertlik düzeyinde üretimler gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde aşağıda belirtilen kullanım alanlarına uygun ürünler üretmekteyiz. Aynı zamanda Kabloluk PVC’nin kullanım alanının geniş olmasından dolayı müşterilerin taleplerine göre özel PVC kablo granül üretimi de yapmaktayız. Aşağıda ürün ve üretimimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kabloluk PVC Kullanım Alanları

KABLOLUK PVC GRANÜL

Kabloluk PVC ev, ofis, fabrika gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Farklı çeşitleri ile hemen hemen her tesisatta kullanılmaktadır. Kabloluk PCV, kalitesi ve dayanıklığı ile en çok tercih edilen kablo türüdür. Başlıca kullanım alanları aşağıdaki gibidir.

Kabloluk PVC Granül Özellikleri

contalık pvc granül

PVC kablolar, özellikle dayanıklığı ile ön plana çıkmaktadır. PVC kabloların kullanım ömrü 5o yıla kadar uzamaktadır. Ekmen Plastik olarak REACH ve ROSH sertifikalarımız ile 40 yıldır en  dayanıklı kablolar için PVC Granüller üretmekteyiz

Müşteri Danışma Hattı

Bizi hemen şimdi arayarak Kabloluk PVC Granül üretimimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.