Hortumluk PVC Granül

Hortumluk PVC granül kullanıldığı uygulamaya bağlı olarak, UV dayanımı (sürekli güneş teması), soğuk dayanımı, kemirgenlere ve bakterilere karşı dayanım, basınca dayanım, yağ ve buhara karşı dayanım ve süt sağma sistemlerinde kullanılmak üzere gıda ile temasa uygunluk hortumlardan beklenen spesifik özelliklerdir. Kullanılacak hammaddeler ve oranları müşterilerden gelen standart taleplerine ve uygulama gerekliliklerine göre ayarlanmaktadır. Ekmen Plastik olarak standart ürettiğimiz ürünlerimiz aşağıda belirtilen uygulamalarda uzun dönemli olarak kullanılmakta ve müşterileri tarafından kabul görmektedir.

 

Hortumluk PVC Kullanım Alanları

Hose PVC Granule

Hortumluk PVC bahçe, sanayi, havalandırma, vantilatör,  inşaat gibi birçok alanda kullanılmaktadır.  Zorlu koşullara maruz kalan hortumların kalite ve dayanıklılığı önem arz etmektedir. Hortumluk PVC’nin başlıca kullanım alanları aşağıdaki gibidir.

Hortumluk PVC Granül Özellikleri

Hose PVC Granule

Hortumlar sıcak, soğuk hava koşullarına, bahçe alanında yaygın olarak kullanıldığından haşereler, böceklere karşı direnç gösteren ürünler olmalıdır. Ekmen Plastik yukarıda saydığımız tüm etmenleri dikkate alarak 40 yılı aşkın tecrübesiyle Hortumluk PVC Granülleri sizler için üretmektedir.

Müşteri Danışma Hattı

Bizi hemen şimdi arayarak Hortumluk PVC Granül üretimimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.